Obetí koronavírusu pribúda na celom svete a v súčasnosti evidujú viac ako 24-tisíc úmrtí. Vírus sa pritom nevyhýba ani známym osobnostiam či dokonca šľachticom. Pred okamihom mu podľahla aj známa princezná.

Koronavírus si doposiaľ vyžiadal viac ako 24-tisíc obetí na životoch, pričom toto číslo každým dňom drasticky narastá. Nakazených je dokopy viac ako pol milióna potvrdených prípadov, pričom USA už predbehli Čínu aj Taliansko s počtom nakazených vyše 85-tisíc. Nebezpečný vírus sa pritom nevyhýba ani známym tváram.

Len pred pár hodinami sa potvrdilo úmrtie legendárneho herca, ktorý vírusu podľahol a už dorazila ďalšia smutná novina. Ochorenie COVID-19 zasiahlo podľa informácií Tellerreporter aj taliansku kráľovskú rodinu. Podľahla mu 86-ročná princezná Maria Teresa de Borbon-Parma, ktorá sa nachádzala vo svojom sídle v Paríži.

Maria Teresa bola tetou princa Carlosa a Jaima ako aj princeznej Margarity a Caroliny. Práve princ Carlos potvrdil vo štvrtok tragické správy so slovami, že ide o obrovskú stratu. Za sebou zanechala len brata Carlosa Huga, keďže sa nikdy nevydala a nemala deti. Úprimnú sústrasť rodine.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: tellerreport.com │ Foto: Twitter