Celé Slovensko len pred pár hodinami šokovala informácia o domácom násilí vo vzťahu moderátora a speváka Tomyho Kottyho, ktorý mal fyzicky napadnúť svoju partnerku Ráchel Karnížovú. Mladá podnikateľka po útoku nezostala ticho a na instagramovom profile otvorene prehovorila o svojej trpkej skúsenosti. 

Kým navonok pôsobili ako dokonalý pár bez zábran, za zatvorenými dverami to také ružové nebolo. Tomy, ktorý bol opakovane tvárou relácie Farma X-tra, no taktiež bol súčasťou bonusovej šou Bez ruže, mal priateľke Ráchel spôsobovať nielen psychickú ujmu, ale taktiež fyzickú. Drobná ryšavka zverejnila okrem svojej výpovede aj šokujúce zábery, pričom samotný umelec s ľútosťou potvrdil svoje konanie.

„Áno, žiaľ, je to pravda a veľmi, ani neviete ako, ma to po ľudskej a mužskej stránke mrzí. Toto, čo som spravil, je niečo, čo sa nedá ospravedlniť a nemá sa toto stávať, nikdy za žiadnych okolností,” uviedol v oficiálnom stanovisku s tým, že nastúpil na liečbu. Tomy s Ráchel boli v poslednom období hosťami vo viacerých šou či podcastoch, kde sa pre svoju otvorenosť a zdanlivo veľkú lásku tešili veľkej obľube fanúšikov. Šok nastal po posledných udalostiach, ktoré si napokon vyžiadali svoju daň.

“Vzhľadom na situáciu, ktorá nastala, sme sa rozhodli stiahnuť všetok obsah, v ktorom figuroval Tomy Kotty. Nevedeli sme o tom, že to takto je. Keby sme to vedeli, nikdy by sme si ho nepozvali. Ráchel a Tomy na nás pôsobili šťastne a verili sme im to. S Ráchel sme v kontakte a treba oceniť jej odvahu, že sa rozhodla vyjsť s pravdou von. Nie je to ľahké, rozprávať o takýchto traumách, a chceme zdôrazniť to, že absolútne nepodporujeme žiadnu formu násilia,” uviedol Oskar Barami, autor internetovej relácie SNAMI. Práve z nej kolujú po sociálnych sieťach viaceré videá, pričom epizóda mala byť natočená ešte pred nepríjemnými udalosťami, a teda začiatkom marca tohto roka.

Rovnaký postoj zaujali viacerí tvorcovia, ako aj Illuminate Production, pod ktorou hudobník vydával svoje single. “Nedávno sme do nášho tímu pribrali umelca, ktorý bol okrem našej práce aj náš dobrý kamarát. Bohužiaľ, vyšli na povrch veľmi nepekné informácie a fakty, o ktorých nikto z nás predtým nevedel, a ktoré každý z nás plno odsudzuje. Za žiadnych okolností nepodporujeme násilie, a preto sme sa rozhodli s týmto umelcom ukončiť spoluprácu. Veľmi nás celá okolnosť mrzí a pevne dúfame, že sa dá všetko do poriadku!” odkázala spoločnosť.

V prípade, že ste sa stali obeťou násilia, neváhajte vyhľadať pomoc! Kontaktovať môžete políciu, prípadne bezplatnú non-stop linku pre ženy zažívajúce násilie na čísle 0800 212 212.

Celé vyjadrenie Ráchel môžete vidieť >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/illuminate_production, tvmarkizaofficial, rachellkka