Bývalá profesionálna športovkyňa Dominika Cibulková (31) si momentálne naplno vychutnáva materské povinnosti, pričom tohtoročné Vianoce pre ňu budú viac ako výnimočné. Aj keď Slovákov sužuje hroziaci lockdown a pandémia koronavírusu, tenistka s manželom si sviatky vychutnajú vôbec po prvý raz ako trojčlenná rodina so synčekom Jakubkom.

Aktuálna situácia na Slovensku postupne ničí predstavy mnohých rodín o nádherných Vianociach v spoločnosti najbližších. Ešte predtým, ako však dôjde k avizovanému lockdownu, ku ktorému mieni Ústredný krízový štáb pristúpiť skôr ako 21. decembra, potešila Dominika Cibulková svojich fanúšikov novými snímkami.

Pre krásnu športovkyňu boli väčšinu kariéry charakteristické dlhé blond vlasy takmer po pás, pričom v polovici uplynulého roka pristúpila k výraznej zmene. Medzinárodne úspešná tenistka si nechala svoj účes výrazne skrátiť, čo podporilo množstvo jej obdivovateľov. Tesne pred Vianocami sa však opäť vrátila do minulosti a na sociálnej sieti zverejnila nové fotografie, kde sa pýši dlhou blond hrivou.

Sympatická mamička si nechala na pár chvíľ predĺžiť vlasy príčeskami, do ktorých si vložila výraznú čelenku, pričom sa obliekla do nádherných trblietavých šiat s červenou stužkou. Pozitívne komentáre na seba nenechali dlho čakať a Dominiku mnohí označili nielen za krásnu, ale doslova ako z Hollywoodu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/domicibulkova