Tesne pred Vianocami spoznalo Česko a Slovensko svoju siedmu spoločnú Superstar, ktorou sa stal favorit šou Adam Pavlovčin. Bývalý model bojoval v grandfinále o titul a výhru vo výške 75-tisíc eur s krásnou Elizabeth Kopeckou, ktorá má aktuálne okrem dobre rozbehnutej hudobnej kariéry aj ďalšiu novinku!

27-ročná kráska z Prahy len pred pár dňami bojovala o titul Superstar ako slobodná slečna a dnes má už po svojom boku nového partnera. Strieborná finalistka speváckej súťaže potvrdila pre portál Extra.cz, že aktuálne randí s futbalistom Václavom Černým (24), ktorý hrá za holandský klub FC Twente.

,,Oslovil ma ako môj fanúšik, ktorým sa stal vďaka SuperStar. Ďalší z dôvodov, prečo bolo fajn do SuperStar ísť. Zaistil vraj skoro všetky hlasy v Příbrame, ale na výhru to aj tak nestačilo,“ uviedla, pričom sa neobáva ani vzťahu na diaľku. Ako totiž dodala, do Holandska je to autom len šesť hodín a s novým partnerom jej je krásne. “Vždy, keď ľudia chcú, tak to môže fungovať a hudbu môžem tvoriť odkiaľkoľvek,” prezradila zamilovaná Elizabeth.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: Extra.cz | Foto: IG/elizabethkopecka, superstarcs, vasacernyjr