Pred niekoľkými dňami šokoval Slovensko prípad streľby na východe Slovenska. Tragédia je o to smutnejšia, že útočníkom bol policajt, ktorý zastrelil svojho kolegu. O život tak prišiel len 29-ročný muž, ktorý za sebou zanechal smútiacu priateľku a maličkú dcérku. 

Len pred týždňom došlo v Prešove k veľkej tragédií. Policajt Martin zastrelil svojho mladšieho kolegu a ušiel z miesta činu, no polícia ho následne onedlho chytila a v prípade vznesenia obvinenia ho čaká súd. K útočníkovi so zbraňou sa už vyjadrila aj jeho mama, prešovská primátorka.

29-ročný zastrelený Filip bol pritom medzi kolegami obľúbený a tí sa teraz rozhodli pre krásne gesto. Ako uvádzajú na oficiálnom konte prešovskej polície, pre rodinu zosnulého organizujú finančnú zbierku, keďže po Filipovi ostala zronená priateľka s maličkou dcérkou.

Táto udalosť nás všetkých zasiahla. Bol to náš kolega – policajt, kamarát, syn, otec, ktorý na tomto svete za sebou zanechal smútiacu rodinu, priateľku a maličkú dcérku, ktoré to teraz budú mať v živote bez neho veľmi ťažké. Touto cestou chceme vyjadriť úprimnú sústrasť celej smútiacej rodine a zároveň by sme im chceli aspoň trochu pomôcť v ich neľahkej situácii, a preto sme na tento účel vytvorili osobitný účet, na ktorý môžete finančne prispieť do konca apríla. Vyzbieraná čiastka bude následne odovzdaná pozostalej rodine. Ďakujeme všetkým, ktorí sa rozhodnú prispieť. SK21 8330 0000 0023 0215 3677,” zverejnili.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj │ Foto: FB/Polícia SR – Prešovský kraj