Krásne gesto kolegov zastreleného policajta Filipa: TOTO zverejnili!

Dátum:

Pred niekoľkými dňami šokoval Slovensko prípad streľby na východe Slovenska. Tragédia je o to smutnejšia, že útočníkom bol policajt, ktorý zastrelil svojho kolegu. O život tak prišiel len 29-ročný muž, ktorý za sebou zanechal smútiacu priateľku a maličkú dcérku. 

Len pred týždňom došlo v Prešove k veľkej tragédií. Policajt Martin zastrelil svojho mladšieho kolegu a ušiel z miesta činu, no polícia ho následne onedlho chytila a v prípade vznesenia obvinenia ho čaká súd. K útočníkovi so zbraňou sa už vyjadrila aj jeho mama, prešovská primátorka.

29-ročný zastrelený Filip bol pritom medzi kolegami obľúbený a tí sa teraz rozhodli pre krásne gesto. Ako uvádzajú na oficiálnom konte prešovskej polície, pre rodinu zosnulého organizujú finančnú zbierku, keďže po Filipovi ostala zronená priateľka s maličkou dcérkou.

Táto udalosť nás všetkých zasiahla. Bol to náš kolega – policajt, kamarát, syn, otec, ktorý na tomto svete za sebou zanechal smútiacu rodinu, priateľku a maličkú dcérku, ktoré to teraz budú mať v živote bez neho veľmi ťažké. Touto cestou chceme vyjadriť úprimnú sústrasť celej smútiacej rodine a zároveň by sme im chceli aspoň trochu pomôcť v ich neľahkej situácii, a preto sme na tento účel vytvorili osobitný účet, na ktorý môžete finančne prispieť do konca apríla. Vyzbieraná čiastka bude následne odovzdaná pozostalej rodine. Ďakujeme všetkým, ktorí sa rozhodnú prispieť. SK21 8330 0000 0023 0215 3677,“ zverejnili.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj │ Foto: FB/Polícia SR – Prešovský kraj

Retro
Prináša čitateľom témy, ktoré hýbu Slovenskom. Zbiera pre vás čerstvé novinky,, udalosti a zaujímavosti.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Minister školstva oznámil žiakom novinku: Tieto prázdniny sa RUŠIA!

Ministerstvo školstva pred pár týždňami prišlo s návrhom, ktorý...

Boris Valábik má toho dosť: Oficiálne končí na…!

Boris Valábik v roku 2017 oficiálne ukončil aktívnu hokejovú...

POLÍCIA zadržala známeho slovenského rapera: V aute mal mať…!

Nedávno zadržala polícia slovenského rapera Karla, ktorý mal pri...

Plačková má smolu: Na letisku ju opäť odchytila POLÍCIA!

Zuzana Plačková si len pred pár dňami mohla spolu...