Kristína Kövešová je nebojácnou investigatívnou redaktorkou, pričom sa v mnohých prípadoch dostane do nebezpečných situácií. Boj proti dílerom či podvodníkom rozhodne nie je jednoduchý. Je tak iróniou, že do ohrozenia života sa napokon dostala počas dovolenky, kde si chcela oddýchnuť od práce.

Kristína Kövešová si nedávno pripomínala výročie dovolenky v Karibiku, ktorú strávila s moderátorkou Miriam Kalisovou. Ubehli totiž tri roky od momentu, keď markizáčka ochutnala ovocie Manchineel z najjedovatejšieho stromu sveta. Priamy kontakt s ním skončí pre mnohých fatálne, domáci ho nazývajú aj ,,jablko smrti“.

Redaktorka jej unikla iba o vlások, pričom bola okamžite prevezená do nemocnice. Počas celej noci jej boli podávané infúzie, lieky i morfium. Lekári dokonca otvorene povedali, že nevedia, či to zvládne. ,,Pamätám si neznesiteľnú bolesť a potom už len to krásne miesto. Volám ho domov,“ opísala známa tmavovláska mrazivú skúsenosť.

Kristína sa bez okolkov zverila s pocitmi vo chvíli, keď sa nachádzala na pokraji smrti. ,,Bolo tam svetlo, žiadne starosti a bezpodmienečná láska. Poslali ma späť, že ešte nie je čas. A ja aj tento rok sľubujem, že to, čo som sľúbila, dodržím. Budem sa snažiť, aj keď to nie je – a viem, že ešte dlho nebude – ľahké. Budem prosiť o silu, ale nikdy nepoviem, že nevládzem žiť, lebo napriek bolesti vždy uvidím aj lásku,” prezradila nová posila relácie Reflex, pričom ľuďom pripomenula dôležitú vec. Podľa jej slov zmyslom života nie sú majetky či moc, ale láska a radosť aj z maličkostí.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/kristinakovesova | Foto: IG/kristinakovesova, YT/TV Markíza