Kristína Tormová, matka dvoch krásnych dcérok, prežíva úžasné obdobie, pričom sa už čoskoro stane trojnásobnou mamou. Nedávno sa však objavila “zaručená” informácia, že herečka už porodila a bábätku mala dať dokonca meno, ktoré je na slovenské pomery poriadne nezvyčajné.

Hviezda jojkárskeho seriálu Som mama sa bez problémov vyjadruje na sociálnej sieti k téme tehotenských radostí i strastí. Nedávno sa dokonca priznala, že sa musí viac kontrolovať pri jedálničku, keďže ju trápi tehotenská cukrovka.

Istý slovenský denník však prišiel s informáciou, že Kristína sa už stala trojnásobnou mamičkou. Správu, ktorú od neho herečka dostala, dokonca zverejnila na sociálnej sieti. ,,Srdečne za celú redakciu blahoželáme a chceme vás poprosiť, aby ste nám poslali fotku a prípade aj miery pri narodení a meno. Pôrod ste mali bez komplikácií alebo sa vyskytlo niečo nezvyčajné,“ uvádza sa v správe.

Keďže herečka v skutočnosti neporodila a zrejme išlo o dezinformáciu, rozhodla sa zareagovať svojským humorom. ,,Bábätko sa volá Luccasco Mathiascco Jessica a jeho miery sú 90-60-90. Jediná nezvyčajná vec, ktorá sa dnes vyskytla, je SMS-ka od vás. Fotku vám nepošleme, lebo sme ju poslali konkurenčnému plátku za 500 eur,” odpísala pohotovo na správu.

Zdroj | Foto: Instagram/kristina.tormova