Úspešný slovenský herec Maroš Kramár prežíva šťastné obdobie. Oprašuje si svoje vedomosti a zručnosti ohľadom starania sa o maličké bábätko, keďže sa stal nedávno štvornásobným otcom. Samozrejme, že aj on sám si uvedomuje, že už nie je najmladší, no pre kritikov má jeden podstatný odkaz.

Maroš Kramár sa so svojou partnerkou Inou tešia z prvého spoločného dieťatka. Maličká Rija prišla na svet 11. apríla a všetkých doslova šokovala, keďže populárny umelec sa dovtedy o veľkej novinke v jeho živote nikde nezmienil.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Mama na prenájom (@mamanaprenajom.markiza)

Správa o štvrtom potomkovi slovenskej hviezdy vzbudila u niektorých vlnu pohoršenia skrz Marošov vyšší vek. 65-ročný herec má však pre uštipačných hejterov jasný odkaz.

„Na veku vôbec nezáleží, záleží iba na tom, či to chcete, alebo nechcete. Záleží na tom, či sa o to dieťa viete postarať a zabezpečiť ho. Je veľa mladých otcov, ktorí majú deti a sú nezodpovední, opustia rodiny a neplatia na tie deti. Takže celý národ, ktorý špekuluje, či som mladý, alebo starý, nemusí sa báť. Lebo o dieťatko je postarané a je urobené s láskou a je aj s láskou k nemu pristupované, a to je dôležité. Všetci riešia môj vek, ja im odkazujem, že nezáleží na veku, ale ako sa viete postarať,“ uviedol pre Nový Čas predstaviteľ Dušana Vernera v aktuálnom seriálovom trháku Mama na prenájom.

Čo sa týka starostlivosti o dcérku, Kramár sa zatiaľ označuje za príležitostného pomocníka. ,,Lebo som stále niekde v robote a všetko je na mame. Ale keď sa dá, pomáham,“ vyjadril sa šťastný otecko.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Mama na prenájom (@mamanaprenajom.markiza)

Zdroj: Nový Čas | Foto: Instagram/mamanaprenajom.markiza