Na Farme sa objavujú stále nové a nové konflikty medzi samotnými farmármi, no kritikou nešetria ani na celebrity. Najnovšie schytali krutý výsmech Twiinsky, ktoré zrejme kritiku na svoje postavy nepredýchajú.

Na Farme sa vzťahy začínajú poriadne vyostrovať a kým si niektorí začínajú nový románik, iní pociťujú žiarlivosť a zlosť si vybíjajú na ostatných. Prostorekí farmári sa ale neštítia povedať pravdu o nikom a najnovšie sa obuli do sesterského dua Twiins, ktorým naložili za ich postavy tak, že to dievčatá zrejme tak skoro nerozdýchajú.

Aj keď sú krásky úspešné v hudobnom šoubiznise a o ponuky od mužov nemajú núdzu, farmárom na Záhorí len tak niekto neulahodí. Dôkazom sú aj najnovšie vyjadrenia Petra či Dominika, ktorý sa len nedávno zbavil panictva v náručí 33-ročnej Mišky. Chlapi si zobrali na paškál pozadie speváčok, ktoré im zjavne nie je celkom po chuti.

Zahanbiť sa ale nedali ani ženy a Miška s Táňou okamžite prezradili, čo sa im na Twiinskach nepáči:,,Podľa mňa majú veľké rite,“ vypadlo z nich. K názoru sa pridali aj muži: ,,Nemali ani tangáče, normálne gaťky mali, také tie bezkrajkové,“ všimol si Peter. ,,Ale nie sú až také pekné,“ zaklincoval kritiku Dominik, ktorý mal len nedávno prvú skúsenosť so ženou. Na záver svorne uzavreli tému: ,,Noo, podľa mňa majú väčšie pozadie na môj vkus,“ dodávajú. ,,Majú ich riadne,“ zasmial sa aj Peter. Otázne však ostáva, či sa chlapci náhodou svojím výsmechom Twiinsiek nesnažili zalíškať Miške, o ktorej priazeň sa vraj obidvaja neúnavne usilujú?

Miška zhodnotila, že Twiinsky majú veľké zadky.. pridal sa aj Peter s Dominikom

Zdroj │ Foto: TV Markíza, Facebook

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.