Lenka sa po úteku z Farmy nestiahla do ústrania ale, naopak, má zrejme v pláne vyťažiť zo svojej rýchlo nadobudnutej slávy maximum. Rozbieha nový biznis na YouTube a chce ukazovať ženám, ako sa líčiť. Uspeje však v obrovskej konkurencii?

Lenka Horníková sa na Farmu prišla zviditeľniť, a to sa jej zrejme aj podarilo. Potom, čo prezradila svoju pikantnú pracovnú minulosť ako tantrická masérka a zo statku napokon ušla, si získala pozornosť. Aj keď jej Markíza aktuálne hrozí trestom za nečakaný odchod z Farmy, ktorý znamenal porušenie pravidiel, kráska sa rozhodne nestiahla do ústrania.

Na svojom YouTube kanáli rozbehla biznis, na ktorý sme pred pár dňami upriamili pozornosť a zdá sa, že to myslí naozaj vážne. Brunetka sa totiž odhodlala preraziť v odvetví, v ktorom má obrovskú konkurenciu. Reč je o beauty vlogerke alebo žene, ktorá pomocou videí prezentuje najnovšie trendy v kozmetike a líčení, ktoré predvádza sama na sebe.

Nemalé peniažky pritom zarába z propagácie kozmetiky na svojom profile aj bývalá farmárka Jana Hrmová či Lucia Gachulincová. Nedávno sa k nim pridali aj Eva Zelníková spolu s Miškou Kiripolskou, ktoré začali vďaka popularite rozširovať biznis s produktami na chudnutie. Podarí sa preraziť po takom krátkom čase na obrazovkách aj Trnavčanke Lenke? Veď posúďte sami podľa nasledujúceho videa.

https://www.youtube.com/watch?v=hyNnRr_nnRc&feature=youtu.be

Zdroj │ Foto: YouTube, TV Markíza