Farma je v posledných dňoch svedkom nečakaných zvratov a konfliktov. Jedným z nich bol aj útek Lenky z Farmy tesne pred duelom s Miškou. Tento počin mladej Trnavčanky ale neostal bez následkov a Markíza už nad ňou vyriekla svoj ortieľ.

Farmou otriasajú v posledných dňoch nečakané škandály a konflikty. Okrem toho, že medzi Miškou a Dominikom sa rodí nový románik, zarezonoval aj útek mladej Lenky, ktorá si už aktuálne namiesto preplievania buriny buduje nový biznis, v ktorom zrejme plánuje vyťažiť z rýchlo nadobudnutej slávy.

Svojím náhlym odchodom ale narobila 20-ročná brunetka na Farme poriadny zmätok, ktorý vyústil do duelu Mišky s prekvapenou Monikou, ktorá napokon zvíťazila. Porazenú Mišku zachránila Katka Brychtová, ktorá jej venovala svoj život a z hry sama vypadla. Fanúšikovia sa ale neprestávajú pýtať, či bude Lenka za svoj útek (ako aj vyzradenie svojho vypadnutia na Facebooku) nejako potrestaná.

Medzitým už stihlo uniknúť na verejnosť, že za nedostatočné stráženie objektu na Záhorí už padli prvé hlavy a Markíza vyvodila za útek súťažiacej prvé dôsledky. Najnovšie už ale podľa portálu Topky Markíza vyriekla ortieľ aj nad samotnou farmárkou Lenkou: “Každý farmár, ktorý porušil pravidlá formátu a dobrovoľne opustil priestory statku, obdržal upozornenie o porušení zmluvy a tiež výzvu na úhradu pokuty vo výške 15 000 euro,” znie oficiálne stanovisko televízie. Či tento tvrdý trest v podobe mastnej pokuty neminie ani Lenku, zodpovedala PR manažérka Markízy: “Voči Lenke boli vyvodené dôsledky, ale výšku pokuty ani detaily zmluvy nezverejňujeme,” zahmlieva Michaela Hircová.

Zdroj: topky.sk │ Foto: Instagram, TV Markíza