Daniela a Veronika Nízlové sa len prednedávnom presťahovali do nového luxusného domu, pričom obe speváčky vychovávajú svoje dcérky bez partnera. Aj keď sú krásne sestry oficiálne single, otec rozkošnej Lindy má po svojom boku novú priateľku, ktorou je bývalá účastníčka súťaže krásy!

Daniela Nízlová porodila v januári 2020 futbalistovi Stanislavovi Lobotkovi dcérku Lindu, avšak sen o šťastnej rodine sa jej rozplynul o pár mesiacov neskôr. Brunetka sa tak po období v Taliansku zbalila a vrátila späť na Slovensko, kde dievčatko vychováva po boku sestry Veroniky a jej dcérky Ney.

A kým Daniela dnes nemá žiadneho partnera, Lobotka ostal žiť v Neapole, kde spoznal svoju novú lásku Kristínu. 28-ročná kráska tu študuje, pričom v minulosti získala titul 2. vicemiss Miss Universe 2016, odkiaľ putovala na celosvetové finále Miss Earth 2016. Dvojica spolu podľa všetkého zdieľa jednu domácnosť, a taktiež sa pri príležitosti vianočného večierka futbalového tímu SSC Neapol objavili ako pár v spoločnosti.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: FB/Peppe SSC, Miss Earth Crown, MISS EARTH FAN CLUB, IG/danielatwiins, stanleylobotka37