Slovenská speváčka Daniela Nízlová (36) sa už pred rokom musela vyrovnať s rozchodom s futbalistom Stanislavom Lobotkom (28). Športovec, ktorý je otcom malej Lindušky, však má aktuálne tvoriť pár s ďalšou krásnou ženou. Tentokrát ide o Slovenku, ktorá zahviezdila na Miss Universe.

Twiinska Daniela už približne rok netvorí pár s futbalistom Stanislavom Lobotkom po tom, čo sa s ňou športovec náhle rozišiel. Dvojica spoločne vychováva maličkú Lindu, hoci speváčka uviedla, že Lobotka trávi so svojou dcérkou len veľmi málo času. Nedávno ju navyše zarmútila správa o náhlej smrti blízkeho človeka.

Ako sa však zdá, záložník Neapolu je novým vzťahom a krásnym ženám otvorený aj naďalej. Portál Šport24 prišiel s aktuálnou správou, že počas poslednej návštevy rodného Trenčína sa mal v novej bytovke zdržiavať v spoločnosti krásky z Miss Universe 2016, foto >>> TU <<<. Tá skončila ako II. vicemiss a úspechy zožala aj za hranicami Slovenska. Zároveň má v Banskej Bystrici vlastniť jednu firmu, takže sa venuje i podnikaniu.

28-ročná Kristína Šulová pritom v minulosti tvorila niekoľko rokov pár s futbalistom Marekom Hlinkom. S Lobotkom sa má stretávať podľa zákulisných informácií niekoľko týždňov, takže ide o čerstvú známosť. Zatiaľ sa však nepodarilo získať k odhalenej novinke vyjadrenie športovca, missky, ani jeho bývalej partnerky Daniely.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: sport24.pluska.sk │ Foto: IG/stanleylobotka37, danielatwiins, MISS UNIVERSE SR, FB/Miss Earth