Mnohí diváci sú presvedčení, že celebrity sa topia v peniazoch a ich život je, takpovediac, zaliaty slnkom. Zákulisie televízneho sveta však dokáže byť rovnako kruté ako kdekoľvek inde. O ťažkom období života tentokrát prehovorila hviezdna vizážistka Lucia “Lucid” Sládečková.

Renáta Názlerová, známa ako spisovateľka či tvár relácií Súdna sieň a Supermama, sa rozhodla vytvoriť nový YouTube kanál. Vo videách prezentuje svoje knihy, venuje sa aktuálnym témam v spoločnosti a najnovšie spravila rozhovor s Luciou “Lucid“ Sládečkovou.

Sympatická kráska prezradila, že myšlienkou stať sa úspešnou vizážistkou sa začala zaoberať pred ôsmimi rokmi v Prahe. Odvtedy robila všetko preto, aby sa dostala do povedomia ľudí a tvrdo na sebe pracovala. Rozhodne jej pomohlo účinkovanie v relácií Nákupné maniačky.

Práve v tomto projekte však zažila mnoho podrazov a intríg. ,,Pamätám si jednu osobu, ktorá mi naozaj veľmi ublížila a ťahá sa to. Nezabúdam na také veci a tá tvár sa mi koľkokrát zjaví,“ priznala Lucid. V relácií sa jej totiž darilo, fanúšičky si ju obľúbili a jej rady v oblasti líčenia si zobrali mnohokrát k srdcu.

To sa však zrejme nepáčilo kolegom, ktorí to nenechali iba tak. ,,Závisť zohrala veľkú rolu a začal sa boj, potom sa pridali ďalší a po pôrode som to dostala tzv. vyžrať. Nezvládla som všetky tie ohovárania a nepravdy o mne. V tejto najcitlivejšej chvíli…. Nezvládla som to. Kebyže nemám maminu a to bábätko v postieľke, fakt neviem, čo by sa stalo,“ smutne povedala mama 3-ročnej dcérky Lýdie.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Celý rozhovor s Lucid

Zdroj | Video: YouTube/Renáta Názlerová  |  Foto: Instagram/lucidstyle_official, YouTube/Renáta Názlerová