Nová víťazka SuperStar Barbora je pre väčšinu divákov talentovanou speváčkou, ktorá podávala počas súťaže bravúrne výkony. Nájdu sa však aj takí, ktorých neohúrila alebo si predstavovali ako šampióna kohosi iného. Do kritickej debaty odrazu vstúpil aj Viktor Vincze.

SuperStar spoznala v nedeľu večer svoju víťazku, ktorou sa stala 19-ročná Prievidžanka Barbora Piešová. Svojské dievča s mikinou a úsmevom na perách si získalo nielen porotu, ale aj divákov, ktorí jej poslali státisíce SMS hlasov. Neobvyklý bol aj Barborin záverečný prejav po výhre sumy 75-tisíc eur. Sympaťáčka vyzradila, že si kúpi nové tlmiče do auta, pričom bolo zjavné, že si víťazstvo ešte plne neuvedomuje, takže veľké emócie na pódiu zostali bokom.

Kým väčšina divákov je s víťazkou stotožnená a považuje Barboru za skvelú speváčku, našli sa aj takí, ktorým sa prejav mladej žienky nepáčil, kým ďalší skritizovali aj jej spevácke výkony. Medzi nespokojných diskutérov na sociálnej sieti nečakane vhupol moderátor Viktor Vincze, ktorý má v prípade Barbory jasno: “Barborina posledná pieseň bola jedným z najsilnejších zážitkov v histórii vystúpení SuperStar. So slzami v očiach sme stáli pred obrazovkou. Bravo! Bolo to silné, ľudské, autentické. Aj o tom je SuperStar,” napísal.

Napriek týmto krásnym slovám hejterov či kritikov víťazky nepresvedčil: “Veď to bolo slabšie aj emočne, ako na prvom castingu,” myslí si Dušan. “Pretože plakal Mareš? Alebo ona? Plakalo sa hlavne nad koncom súťaže. Keby takto zaspievala na začiatku, tak ju ešte skritizujú,” dodáva Ivan. V tejto chvíli je však už rozhodnuté, aj keď skvelú kariéru si môžu rozbehnúť aj ostatní finalisti či semifinalisti.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: Facebook/SuperStar, Televízia Markíza