Nikola Báleková, známa pod prezývkou Luna, sa po účinkovaní v reality šou Farma 13 dostala do povedomia fanúšikov. Je s nimi takmer v dennom kontakte, pričom sa im rada zveruje s novinkami zo svojho života. Spravila tak aj teraz, keďže jej telo zdobí nové tetovanie.

Kontroverzná rodáčka z Martina mnohých divákov zaujala predovšetkým svojim vzhľadom, keďže jej poznávacím znakom bola plná hriva dredov. Koniec reality šou Farma 13, ako aj dvoch vzťahov, však pre ňu znamená nový začiatok predovšetkým v oblasti imidžu.

Aj ona totiž zatúžila po estetickej úprave piernásledne sa dokonca zbavila dredov, nechala si nadpojiť vlasy a pochválila sa dlhou čiernou korunou krásy. Najnovšie sa exfarmárka rozhodla pre ďalšie tetovanie, ktoré sa rozlieha na jej bruchu. Zo záberov, ktoré Luna zverejňovala počas výroby novej ozdoby badať, že poriadne trpela.

Pre 30-ročnú krásku tetovanie v tvare vtáka, podobajúceho sa na Fénixa, zrejme stálo za to aj napriek bolesti. ,,Moje telo je mojím denníčkom a moje tetovania mojím príbehom. Za ďalší príbeh na mojom tele, ktorý ešte nie je síce dokončený, ale už teraz je úžasný, ďakujem,“ napísala na sociálnej sieti a hrdo sa pochválila novou kérkou.

Nové tetovanie Luny nájdete -TU-

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj | Foto: IG/nikolabalekova