Luna sa pochválila novým tetovaním: Odvážna kérka cez celé brucho!

Dátum:

Nikola Báleková, známa pod prezývkou Luna, sa po účinkovaní v reality šou Farma 13 dostala do povedomia fanúšikov. Je s nimi takmer v dennom kontakte, pričom sa im rada zveruje s novinkami zo svojho života. Spravila tak aj teraz, keďže jej telo zdobí nové tetovanie.

Kontroverzná rodáčka z Martina mnohých divákov zaujala predovšetkým svojim vzhľadom, keďže jej poznávacím znakom bola plná hriva dredov. Koniec reality šou Farma 13, ako aj dvoch vzťahov, však pre ňu znamená nový začiatok predovšetkým v oblasti imidžu.

Aj ona totiž zatúžila po estetickej úprave piernásledne sa dokonca zbavila dredov, nechala si nadpojiť vlasy a pochválila sa dlhou čiernou korunou krásy. Najnovšie sa exfarmárka rozhodla pre ďalšie tetovanie, ktoré sa rozlieha na jej bruchu. Zo záberov, ktoré Luna zverejňovala počas výroby novej ozdoby badať, že poriadne trpela.

Pre 30-ročnú krásku tetovanie v tvare vtáka, podobajúceho sa na Fénixa, zrejme stálo za to aj napriek bolesti. ,,Moje telo je mojím denníčkom a moje tetovania mojím príbehom. Za ďalší príbeh na mojom tele, ktorý ešte nie je síce dokončený, ale už teraz je úžasný, ďakujem,“ napísala na sociálnej sieti a hrdo sa pochválila novou kérkou.

Nové tetovanie Luny nájdete -TU-

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj | Foto: IG/nikolabalekova

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Slovenský spevák priznal ROZVOD: Hneď zbalil známu speváčku!

Úspešný spevák, ktorému sa nielenže podarilo prebojovať medzi finalistov...

Slovenská športová legenda KONČÍ: Emotívna rozlúčka plná sĺz!

Slovenský futbal sa v sobotu niesol v znamení lúčenia,...

TRAGÉDIA v Modre: O život prišiel mladý muž († 28)!

K veľkej tragédii došlo v sobotu v popoludňajších hodinách...

Založí si rodinu? Bezdeda priznal smelé plány s 22-ročnou priateľkou!

Nestarnúci spevák Tomáš Bezdeda už roky priznával, že túži...