Operný spevák Martin Malachovský vyšiel pred dvomi rokmi na verejnosť so smutnou správou. Svoju kariéru musel zavesiť na klinec po hrozivej diagnóze skleróza multiplex. Najnovšie vystrašil fanúšikov na sociálnej sieti, kde sa objavil jeho záber na invalidnom vozíku.

Martin Malachovský pôsobil celých 28 rokov v divadle ako uznávaný a úspešný operný spevák. 54-ročný umelec však už štyri roky bojuje s vážnou diagnózou skleróza multiplex, s ktorou vyšiel na verejnosť po dvoch rokoch utajovania. Pre problémy s chôdzou musel divadlo definitívne opustiť, pričom teraz sa venuje výučbe študentov na konzervatóriu.

Pred pár dňami však vystrašil fanúšikov, keď sa na sociálnej sieti Ivety Malachovskej objavila fotka speváka na invalidnom vozíku. Mnohí sa tak preľakli, že umelcova choroba sa zhoršila natoľko, že nie je schopný chôdze. Našťastie, v tomto prípade sa jedná o menej závažný stav.

Ako napísala k záberu moderátorka RTVS, jej manžel mal počas spoločnej dovolenky problém s členkom. “Keď sa záver dovolenky nevydarí. Našťastie, ide o síce fakt taký výron členka, ale ešteže sa nič horšie nestalo. Maťo je bojovník,“ uviedla Iveta, ktorá pri Martinovi stojí v každej chvíli.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj │ Foto: IG/ivetkamalachovskaofficial