Malachovský bojuje so sklerózou multiplex: NEUHÁDNETE, kde pracuje!

Dátum:

Slovenský operný spevák pred viac ako rokom verejne oznámil, že bojuje s vážnou diagnózou, ktorá mu zabraňuje vykonávať svoju prácu plnohodnotne. Mnohí jeho fanúšikovia si mysleli, že bude v domácej opatere a vzdá sa svojich aktivít. Opak je však pravdou.

Martin Malachovský sa na konci júna 2020 rozhodol verejnosti prezradiť, že bojuje so zákerným ochorením s názvom Skleróza multiplex, pričom svoj boj tajil dlhé dva roky. Príznaky sa však už viac nedali skrývať, v dôsledku čoho bol nútený po 28 rokoch odísť z divadla.

Predstava, že by mal odspievať niekoľkohodinové predstavenie, už nebola reálna. Operný spevák má taktiež problém s udržaním rovnováhy, pričom sa mnohí domnievali, že má ,,vypité“. Trápi ho však aj veľká únava a pomaly prichádza o motorické schopnosti. 53-ročný umelec však neprepadol depresií a rozhodol sa naplno ponoriť do práce, ktorú zvláda aj so svojím ochorením.

Jeho manželka Iveta prezradila, že učí na konzervatóriu, pričom má viac študentov z rôznych ročníkov. Podľa jej slov nemusí veľa cestovať, no sedí pri klavíri, je kreatívny a inšpiruje študentov. ,,Každý deň ho teraz nájdete na konzervatóriu, kde sa udržiava vo forme a má okolo seba tím mladých ľudí. Pravidelne mi domov prinesie nejaké dobré pikošky. Páči sa mu to tam,“ povedala moderátorka pre plusku.sk.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: pluska.sk  |  Foto: IG/kikushaa, FB/Iveta Malachovská

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Twiinska s mladým hercom krstili dcérku: Záber šťastnej rodinky!

Sesterské duo Twiins doslova vyrastalo pred očami fanúšikov, pričom...

Slovenská partnerka hviezdy Skrytej vášne ukázala bruško v plnej kráse!

Je tomu už takmer dvadsať rokov, čo diváčky telenovely...

Tragédia v Trenčíne: Pri požiari vyskočila zo 7. poschodia jedna osoba!

Aktuálny víkend sa začal v Trenčianskom kraji viac ako...

Exminister prišiel s návrhom: Chce vedieť, či je Matovič duševne zdravý!

Nie je to po prvýkrát, čo sa na verejnosti...