K životu na Farme patrí občas aj smrť či nešťastná udalosť a výnimkou nie je ani 10. séria. Krátko potom, ako sa mangalici Cecilke narodili krásne malé prasiatka, sa stalo nešťastie a dve z nich, žiaľ, umreli. Nečakané reakcie farmárov ukázali ich charakter!

Na Farme sa len pred pár dňami všetci obyvatelia potešili z príchodu nových životov na svet. Mangalica Cecilka porodila rozkošné malé prasiatka a mnohým pri pohľade na bezbranné pruhované mláďatká dokonca vyhŕkli slzy dojatia. Nečakane však došlo k tragédii a mama dve z prasiatok priľahla.

Zo smrti nevinných tvorov boli mnohí farmári zronení a Renátka netajila svoj smútok. Spolu s Robom Miklom ich na statku nakoniec aj pochovali, no našli sa i takí, ktorí ukázali v tejto situácii maximálnu bezcitnosť: “A tie prasiatka sa nedajú zjesť?” opýtala sa blondínka Karin. Na to jej bez okolkov odpovedal Peter: “Dajú, ale musíš si ich najprv vykopať.”

Aby toho nebolo málo, napokon sa Peter pasoval do role vyšetrovateľa a okamžite prezradil, čo stálo za ich úmrtím: “Podľa mňa zdochli preto, lebo sú na území hentých, lebo tam robia hluk až do rána. A ona sa potom ondí z toho ich bubnovania, a preto ich mohla priľahnúť,“ myslí si. Peter nedávno dokonca vyvolal na Farme hádku kvôli údajnej žiarlivosti na Dominika a Mišku a rovnako si nedával servítku pred ústa ani pri kritizovaní postáv speváckeho dua Twiins.

Robo spolu s Renátkou prasiatka pochovali
Karin sa zamýšľala, či by sa nedali zjesť

Zdroj │ Foto: farma.markiza.sk, Facebook