Televízny seriál Mama na prenájom si získal množstvo nadšených divákov, pričom mnohým je sympatický nielen dej, ale predovšetkým herecké obsadenie. Kým v hlavnej mužskej úlohe vyráža Slovenkám dych hriešny fešák Adam Bardy, jeho lásku stvárňuje herečka a moderátorka Martina Zábranská.

Markíza po úspechu Oteckov vsadila na ďalší rodinný seriál, tentokrát sa však dej točí najmä okolo falošnej mamy Nadi. Tú stvárňuje Maca Zábranská, ktorú môžu diváci poznať nielen ako moderátorku siedmej série Let’s Dance, no taktiež z rozprávok Zakliata jaskyňa, Šťastný smoliar, ale aj seriálov Svätý Max alebo Priznanie.

Kým pred televíznymi kamerami tvorí krásna brunetka pár s Adamom Bardym, v skutočnosti je zamilovaná do celkom iného muža. I keď hercova manželka Bibi vyjadrila podporu ich seriálovému vzťahu, Martina predsa len ostáva verná umelcovi Jiřímu Dvořákovi. Do úspešného Čecha sa zamilovala aj napriek tomu, že ich delí 27-ročný vekový rozdiel.

,,Je mi jedno, kto si čo hovorí, už od Let’s Dance sa negatívne komentáre snažím filtrovať,“ uviedla Maca pre Nový Čas víkend. „Byť zaľúbená je super, veľmi mi vyhovuje, že si naozaj rozumieme, vieme sa porozprávať na každú tému, vzájomne sa počúvame. Jirko je úžasný partner a hlavne nekonfliktný, tak nám všetko klape,“ dodala hviezda markizáckeho seriálu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Nový Čas víkend, IG/macazabranska