Petra Vajdová sa v tajnosti vydala za svoju lásku Martina Hrnčiříka, s ktorým si momentálne plánujú zariadiť spoločnú budúcnosť. Herečkin manžel sa dokonca rozhodol konečne prehovoriť o tom, ako sa začal ich príbeh lásky. 

Petra Vajdová našla po turbulentnom období konečne svoje šťastie na mieste, kde by to zrejme čakal len málokto. V protialkoholickej liečebni sa zoznámila s Martinom, ktorého postihol podobný osud. Hrdličky sa do seba zamilovali, vystrojili si svadbu a dnes sa tešia na svoje prvé spoločné bábätko. Petra sa s manželom ukázala s pomaly sa zaobľujúcim bruškom, keď sa vybrali do nemocnice na kontrolu, pričom si dvojica stihla zariadiť aj nové hniezdočko lásky.

Ich príbeh zoznámenia prebehol takmer ako v romantickom filme, o čom sa rozhodol prvýkrát prehovoriť samotný Martin: “S Peťou sme sa zoznámili v liečebni tak ako ostatní, ktorí sú tam. Boli sme spolu na terapii. Ale vôbec som netušil, kto to je. Tak nejako sme sa dali dokopy,” prezradil pre Nový Čas so slovami, že až po 14 dňoch zistil, že ide o známu herečku. Ich románik sa zbehol rýchlo a dvojica opustila liečebňu predčasne: “Odišiel som o týždeň skôr, Petra o mesiac. V liečebni ste bodovaní. Za tri mesiace som dostal štyri mínusy. Za pobyt som nazbieral viac mínusov a Petra to ukončila skôr preto, aby sme boli spolu,” dodáva, ako to bolo s ich vyhadzovom z priestorov.

Tajnú svadbu chceli mať hrdličky čo najskôr a tak sa rozhodli do toho “praštiť”: “S Petrou sme sa však chceli vziať v tom roku, keď sme sa zoznámili. Navyše je Petra aj tehotná. Svadba bola super, väčšina ľudí nechcela kvôli nám piť, nikomu sme to však nezakazovali,” objasňuje komplikovanú stránku veselice, na ktorej bola pre Martina najdôležitejšia nevesta: “Peťa bola nádherná, vyzerala ako princezná. Je krásna,“ plesá šťastím. Herečkou sa však rozhodne nenechá vydržiavať a ako zodpovedný budúci otec začal pracovať. Už päť mesiacov sa živí ako kamionista, no domov dochádza každý deň, aby boli s manželkou a budúcou mamičkou stále spolu: “Hneď som si našiel prácu, pretože som chlap, ktorý sa chce postarať o svoju rodinu,” teší sa.

S exmanželkou Renátou sú už dnes rozvedení, no Martin tvrdí, že ich vzťah mal trhliny už pred nástupom na liečenie, pričom Petra nebola pravou príčinou ich konca. Od svojej bývalej sa už vtedy odsťahoval a neplánoval s ňou viac byť. Taktiež vyvracia slová o tom, že by od svojej ex dostal niekoľko tisíc: “Áno, vyplatila ma, ale nie toľko, koľko vám povedala,” dodáva so slovami, že jej nechal vybavenie bytu aj auto. Napokon dostal peniaze, no oveľa menej, ako sa hovorilo. Martin je však po boku Petry Vajdovej šťastný a teší sa, čo im prinesie spoločný život.

Zdroj: cas.sk │ Foto: Facebook