Nekompromisné vyčíňanie koronavírusu po celom svete zasiahlo aj moderátorskú dvojicu šou 2na1, Adelu Banášovú a Dana Dangla. Tí musia momentálne čeliť nariadenej karanténe a veriť, že priebeh ich ochorenia nebude vyžadovať lekársku starostlivosť. Potom, čo sa moderátorka prihovorila fanúšikom v krátkom videu, sa k situácii vyjadril aj jej manžel Viktor Vincze. 

Viktor a Adela Vinczeovci momentálne trávia čas spolu, v uzatvorenej karanténe: „Pozdravujeme vás z karantény. Adelka je pozitívna, ja po čerstvom PCR teste opäť negatívny – zatiaľ,“ priblížil situáciu Viktor. Priebeh ich ochorenia však vážny nie je, a tak sa môžu pracovným povinnostiam venovať aspoň z domu. „Nedusíme sa, neležíme v horúčkach, nestratili sme chuť ani čuch – zatiaľ. Nevieme, odkiaľ sa to k nám dostalo, nevieme, aký bude nasledujúci priebeh. Ak ľahký, chystám sa na poriadne ekologické storky aj na poriadnu karanténnu literatúru,“ prihovára sa fanúšikom.

I keď Adelu postretol rovnaký ortieľ ako ostatných 116 731 doposiaľ pozitívne PCR  testovaných ľudí, hlavy s manželom zatiaľ nevešajú a karanténu si užívajú najmä pre prítomnosť jeden-druhého. „Ešte minulý týždeň by som nepovedal, že sa naša zimná dovolenka bude odohrávať na adrese trvalého pobytu, ale keď už som teda uväznený v tomto covid rezorte, aspoň že je to s mojou najobľúbenejšou parťáčkou. Opatrujte sa,“ dodáva na záver Viktor.

Zdroj |Foto: IG/ viktorvincze, pixabay.com