Mario Cimarro patrí k najpríťažlivejším telenovelovým hercom všetkých čias, pričom v našich končinách ho môžete poznať predovšetkým ako drsného Juana Reyesa zo seriálu Skrytá vášeň. Minulý rok sa dokonca objavil v uliciach Bratislavy, kde si užíval zaslúženú dovolenku.

Kubánsky herec sa vekom vôbec nezmenil a rozhodne nestratil zo se*epílu ani zlomok, naopak, stále sa môže chváliť dokonale vypracovanou postavou. Potvrdil to aj v auguste minulého roka, keď sa namiesto slnečných pláži rozhodol tráviť dovolenku práve v našej krajine. V niekoľkých rozhovoroch vyhlasoval, že Slovenky považuje za neskutočne krásne ženy a zdá sa, že jedna mu padla do oka viac ako ostatné.

Ide o bývalú finalistku súťaže Miss Slovensko z roku 2015, 27-ročnú Bronislavou Gregušovú. Svoj vzťah sa snažili pred médiami tajiť, no zdá sa, že lásku už nechcú viac skrývať. Novinári totiž dvojicu zachytili na letisku v hlavnom meste Paraguaja, kde si momentálne užívajú spoločnú dovolenku.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: YouTube/Baila Conmigo Paraguay  |  Foto: Instagram/bronigregus, Instagram/mariocimarro, YouTube/Baila Conmigo Paraguay