Svalnatý fitnessák Šmahel (35) patrí na Farme do klanu “bohatých” a ako sám priznal, okrem zážitkov si prišiel na statok tak trochu upratať v myšlienkach a vyčistiť si hlavu. Samotní farmári uznali, že je čoraz viac otvorenejší a menej arogantnejší. V niektorých momentoch tak prezradí aj záležitosti zo súkromného života. Tentokrát však svojou otvorenosťou všetkých odrovnal.

Martin už po príchode na Farmu prekvapil svojou spoveďou, keď sa vrátil k rozvodu s moderátorkou Miriam Kalisovou. Fitnessák priznal, že sa manželke málo venoval, pričom si mal písať na internete s neznámou ženou a následne prišiel pri podnikaní o veľký balík peňazí. Šmahel si však zrejme uvedomil, že pred kamerami sa až príliš rozrozprával a od tohto momentu si dával pozor na jazyk.

Jeho slabá chvíľka prišla až v jednom z nevinných rozhovorov s farmármi. Renáta totiž podpichla Martina, keď poznamenala, že má všetko. ,,Aj psa mám, aj deti, aj nezávislosť..,“ zareagoval. V tom mu do reči skočila Lívia, ktorá prekvapila vyhlásením: ,,Aj ja by som chcela dieťa, ale bez muža. To sa dá? Pôjdem do spermobanky.“ V tom momente však zo známeho krásavca vypadol nezvyčajný návrh. ,,Tam chodím často. Vyber si moje,“ šokoval svojou úprimnosťou farmárskych kolegov.

Zdroj: pluska.sk, markiza.sk  |  Foto: YouTube, markiza.sk, Instagram/farma2018_official