Už 14. séria reality šou Farma sa začne vysielať o niekoľko dní, no na statku nastanú viaceré výrazné zmeny. Okrem novinky v podobe umelej inteligencie Alice sa na pozícii moderátorky neobjaví Evelyn, ale známy herec z Oteckov. Na Farmu sa nevráti ani Martin Šmahel.

Farma sa po prvýkrát odvysiela už 5. septembra a diváci televízie Markíza sa môžu tešiť na 14 nových finalistov. Medzi nimi sa objaví aj tvár, ktorú ste mohli vidieť na RTVS vo vedomostnej súťaži Duel. Na statku pritom dôjde k viacerým výrazným a zásadným zmenám.

Jednou z radikálnych noviniek je prítomnosť umelej inteligencie Alice, ktorá bude na farmárov poriadne prísna. Zbohom musela dať reality šou moderátorka Evelyn, ktorú vystrieda Marek Fašiang. Do zákulisia deja sa už pritom taktiež nevráti Martin Šmahel (39) vo Farme Xtra, pričom nebude pokračovať ani v šou Survivor.

Moderátor na sociálnej sieti priznal, že pracovné príležitosti momentálne zmizli rovnako ako na začiatku pandémie. “Úprimne, neviem, čo so mnou bude, čo sa týka televízie,“ uviedol na rovinu. Fanúšikom sa zdôveril aj s tým, že ho nevolajú ako moderátora ani na súkromné akcie: “Asi ma už nikde nechcú. Aj moderovačky sú veľmi zriedkavo, ak mám dve za mesiac, tak to je veľa. Práce je žalostne málo,“ predostrel realitu, ktorá sa snáď čoskoro opäť zlepší.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj │ Foto: IG/martinsmahel, Televízia Markíza