Exmoderátorka televízie Markíza a poslankyňa Martina Šimkovičová (43) sa po 13-ročnom manželstve rozvádza. Aj napriek skutočnosti, že s otcom svojich detí sú ešte stále manželia, zopár mesiacov už nežijú v spoločnej domácnosti. Blondínka sa k celej záležitosti doposiaľ nechcela vyjadrovať. Až doteraz!

Sympatická blondínka v poslednom období prechádzala s manželom Igorom vážnou krízou. Po rokoch, kedy stáli bok po boku, je ich rodinná idylka nenávratne preč. Rozvod však rozhodne nebude taký jednoduchý, nakoľko si obaja predstavujú starostlivosť o ich dve deti Marka a Sofiu rozdielne.

Keďže do súdneho procesu boli nepriamo zapojené aj deti, Šimkovičová sa odmietala k tejto téme vyjadrovať. S odstupom času však prehovorila o najťažšom období v jej živote. ,,Klasické fázy plakania do vankúša a ľutovania sa už mám za sebou. Zistila som, že mi to nebolo nič platné. Situáciu je potrebné jednoducho prijať, inak sa neposuniete ďalej,“ otvorene priznala pre plusku.sk nezávislá poslankyňa.

Podľa slov bývalej markizáčky je trápeniu koniec. Martina si totiž uvedomila, že chce žiť pravdivý život a už nemá záujem predstierať dokonalé manželstvo. Sústreďuje sa preto na svoje deti, ktoré sa pre ňu stali hnacím motorom v boji s náročným obdobím.

Zdroj: plusku.sk  |  Foto: markiza.sk, Facebook/Martina Šimkovičová