Krutý deň v živote Šimkovičovej: Manžel podnikol rázny KROK!

Dátum:

To, že manželia Šimkovičoví prechádzajú náročným obdobím, je už zrejmé nejakú dobu. V živote niekdajšej tváre Markízy ale nastal krutý deň. Jej manžel sa rozhodol podniknúť rázny krok…

Martina Šimkovičová (47) zrejme v poslednom období neprežíva najľahšie chvíle. V jej manželstve s Igorom sa totiž už dlhšiu dobu zmráka a od roku 2015 majú prežívať krízu. Tá ale, bohužiaľ, skončila žiadosťou o rozvod, ktorú podal Martinin manžel. Súd o majetky a deti sa už rozbehol a bývalá hviezda Markízy mala žiadať mastné výživné 1300 eur na Marka aj Sofiu dokopy.

Okrem toho bolo na pláne ďalšie mimoriadne dôležité rozhodnutie, a to, s kým budú bývať deti. Šimkovičová sa pre časopis Šarm vyjadrila, že nechá malého Marka samého posúdiť, s kým chce v budúcnosti bývať. Z jej slov je ale zrejmé, že Markov otec by mal podľa jej predstáv dbať aj o povinnosti syna: „Jedna vec je zábava, motokáry a voľný štýl života, ktorý mu ukazuje otec, a druhá vec sú povinnosti, ktoré patria do bežného života,“ myslí si.

Podľa informácii Plusky je už ale rozhodnuté, že malý Marko odíde bývať spolu so svojím otcom. Ešte prekvapivejšie je, že Igor sa už dokonca odsťahoval zo spoločného luxusného domu v rakúskom Prellenkirchene a vrátil sa načas do Bratislavy ku svojim rodičom, foto >>> TU <<<. Šimkovičová tak po ráznom kroku manžela zatiaľ ostáva so Sofkou v obrovskom dome sama. Najnovšie sa šepká o jej vzťahu s lekárom Petrom Kotlárom, ktorý dokonca založil vlastnú televíziu TV Slovan a nie je tak do budúcnosti vylúčené, že političku možno napokon aj zamestná. Nateraz si ale blondínka musí poradiť so všetkými starosťami okolo luxusnej haciendy, ktorej mesačná údržba sa má cenovo pohybovať vo výške 3000 eur.

Šimkovičovej manžel sa odsťahoval z domu spolu so synom Markom
Bývalá moderátorka ostala v Rakúsku sama s dcérkou Sofiou
Luxusný dom Šimkovičovej v rakúskom Prellenkirchene

Zdroj: Pluska.sk | Foto: Facebook, TV Markíza

Retro
Prináša čitateľom témy, ktoré hýbu Slovenskom. Zbiera pre vás čerstvé novinky,, udalosti a zaujímavosti.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Minister školstva oznámil žiakom novinku: Tieto prázdniny sa RUŠIA!

Ministerstvo školstva pred pár týždňami prišlo s návrhom, ktorý...

Boris Valábik má toho dosť: Oficiálne končí na…!

Boris Valábik v roku 2017 oficiálne ukončil aktívnu hokejovú...

POLÍCIA zadržala známeho slovenského rapera: V aute mal mať…!

Nedávno zadržala polícia slovenského rapera Karla, ktorý mal pri...

Plačková má smolu: Na letisku ju opäť odchytila POLÍCIA!

Zuzana Plačková si len pred pár dňami mohla spolu...