Viacerí farmári nemajú po skončení reality šou práve ukážkové vzťahy a táto séria je snáď najštedrejšia na konflikty aj po vypnutí kamier. Radovi sa teraz rozhodol naložiť aj Matej Jurkovič, ktorý Popradčana zotrel ako doposiaľ nikto!

Hoci sa vzťahy na Farme dokážu v súťaži o balík peňazí vyostriť do drsných konfliktov, po vypnutí kamier sa farmári nemajú problém stretnúť a vysvetliť si doznievajúce hádky. To však zjavne nie je prípad 11. série, kedy sa, naopak, nezhody súťažiacich ešte vyostrujú.

Zdá sa však, že najväčším tŕňom v oku účinkujúcich je práve finalista Rado Dulin. Tomu naložil aj Kikin bývalý, ktorý poslal jeho synovi štedrú finančnú injekciu namiesto neho. Do Popradčanovho správania sa obul aj Robiňo, ktorý mu venoval drsný odkaz. Najnovšie natočil ostré video i Matej, ktorý ale zašiel najďalej.

Rada zvozil za intímny kontakt s Mirkou či Kikou, zatiaľ čo doma ho čakala snúbenica. Poukázal aj na to, že Rado neplatí alimenty, nemá vodičák a nazval ho privandrovalcom: “Ivana, bola by si hlúpa, keby si si takéhoto dementa pustila domov,” odkázal aj jeho bývalej snúbenici. Zapochyboval tiež o trvaní nového romániku s Kikou, ktorá je podľa Bratislavčana zvyknutá na úplne iný štandard.

Napokon prezradil, že Rado sa počas Farmy snažil z neho ťahať informácie, no neúspešne. Záverom sa nevyhol ani nadávkam a dodal, že Rado urobí hocičo, aby sa dostal kam chce: “Keď si sedel za tým stolom, gúľal si tými očami, prehadzoval tou hlavou jak retardovaný, bolo evidentné, že to nemáš v tej hlave v poriadku,” zavŕšil drsný odkaz.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

https://streamable.com/nmhys
Matej naložil Radovi najmä kvôli Kike a jeho snúbenici Ivane

Zdroj: Instagram/matej.jurkovic.official │ Foto: Televízia Markíza, Instagram/farma.markiza