Úspešná herečka Zuzana Mauréry akoby zastavila čas! Kedysi muzikálová hviezda dnes láme rebríčky obľúbenosti a momentálne si užíva mimoriadnu popularitu vďaka dennému seriálu Oteckovia.

Kým niektorým ženám pridáva vek len vrásky a nadbytočné kilá, Zuzana Mauréry, naopak, zreje do krásy. Hviezda televízie Markíza sa totiž rokmi na prvý pohľad vôbec nezmenila, no napriek tomu vyzerá lepšie ako kedykoľvek predtým. Zo ženy krv a mlieko sa v priebehu posledných mesiacov stala príťažlivá dáma s fantastickou postavou a nevedno, či je to láskou alebo len šťastím, no herečka dnes doslova žiari. Ako tiež sama priznala, je tomu nejaký ten piatok, čo dala šancu športu, pričom vďaka fyzickej aktivite zhodila takmer 20 kilogramov.

Kým v minulosti patrila skôr k šedým myškám, aktuálne sa Zuzana zaraďuje k najkrajším dámam v akejkoľvek spoločnosti. Nielen dokonalá vizáž, ale aj výber vhodných šiat z nej pravidelne robia Femme Fatale, pričom nízke topánky často vymieňa za elegantné lodičky. Nedávno sa hviezda domácej kinematografie nechala zvečniť v provokatívnom ženskom outfite s pekelným výstrihom. V spojení s vysokými ihličkami, čiernymi vzorovanými silonkami a odzbrojujúcim úsmevom vyzerala neodolateľne. Čo myslíte?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Instagram/MajklBorek, Facebook/ZuzanaMaurery