Kylian Mbappé je už niekoľko rokov najhodnotnejším futbalistom sveta podľa viacerých renomovaných webov. Futbalista, ktorého hodnota je odhadovaná na bezmála 200 miliónov eur ale opustí PSG ako voľný. Sám o tom oficiálne informoval pred pár dňami a zrejme už neexistuje sila, ktorá by ho v Paríži udržala.

Kto ho ale v klube nahradí? Parížania po jeho odchode síce budú stratní, veď za normálnych okolností by odchádzal za najmenej 100 miliónov eur, no zároveň sa im uvoľnením rozpočtu otvoria nové možnosti. Kto by mohol zaujať Mbappého miesto? V hre je niekoľko zaujímavých možností a my sme ich, hoci sa jedná skôr o dohady, zhrnuli.

5. Joao Félix

24-ročný portugalský ofenzívny univerzál má nepochybne dostatok futbalových kvalit, no ako kmeňový hráč Atlética Madrid v ostatných rokoch skúšal svoje šťastie v Chelsea a teraz v FC Barcelone, no akoby nebolo možné nájsť tú správnu pozíciu. Jeho najvyššia hodnota podľa Transfermarkt bola až 100 miliónov eur, aktuálne tento renomovaný portál uvádza 30 miliónov. Uloví ho práve PSG? Vedenie Atlética by sa asi nebránilo, keďže sa s hráčom nerozišlo práve ideálne, resp. on s klubom.