Kylian Mbappé je už niekoľko rokov najhodnotnejším futbalistom sveta podľa viacerých renomovaných webov. Futbalista, ktorého hodnota je odhadovaná na bezmála 200 miliónov eur ale opustí PSG ako voľný. Sám o tom oficiálne informoval pred pár dňami a zrejme už neexistuje sila, ktorá by ho v Paríži udržala.

Kto ho ale v klube nahradí? Parížania po jeho odchode síce budú stratní, veď za normálnych okolností by odchádzal za najmenej 100 miliónov eur, no zároveň sa im uvoľnením rozpočtu otvoria nové možnosti. Kto by mohol zaujať Mbappého miesto? V hre je niekoľko zaujímavých možností a my sme ich, hoci sa jedná skôr o dohady, zhrnuli.

2. Cristiano Ronaldo

39-ročný portugalský kanonier sa stal najlepším strelcom suadskoarabskej ligy a len málokto verí, že by sa vrátil do Európy, teda možno s výnimkou redného Portugalska. No kto iný, ak nie CR7, dokáže šokovať futbalový svet? Nik neveril jeho odchodu z Realu Madrid, jeho odchodu na Arabský polostrov a teraz ani možnému návratu do Európy. Čo ak ale prijme takúto hypotetickú výzvu a podpíše povedzme ročný kontrakt v Paríži? Keď v jeho drese mohol hrať Messi, prečo nie teraz Ronaldo?