Kylian Mbappé je už niekoľko rokov najhodnotnejším futbalistom sveta podľa viacerých renomovaných webov. Futbalista, ktorého hodnota je odhadovaná na bezmála 200 miliónov eur ale opustí PSG ako voľný. Sám o tom oficiálne informoval pred pár dňami a zrejme už neexistuje sila, ktorá by ho v Paríži udržala.

Kto ho ale v klube nahradí? Parížania po jeho odchode síce budú stratní, veď za normálnych okolností by odchádzal za najmenej 100 miliónov eur, no zároveň sa im uvoľnením rozpočtu otvoria nové možnosti. Kto by mohol zaujať Mbappého miesto? V hre je niekoľko zaujímavých možností a my sme ich, hoci sa jedná skôr o dohady, zhrnuli.

1. Vinícius Junior

23-ročný Brazílčan vyhral s Realom už všetko a aktuálne je jeho najväčšou ofenzívnou zbraňou. Len málokto verí, že by ho Real nechal odísť a ak áno, tak by to bola asi rekordna čiastka. No zároveň sa špekuluje o tom, že po pravdepodobnm presune Mbappého práve do Realu by to nemuselo byť práve ideálne mať ich v tíme oboch a zároveň špekulácie posielajú Viníciusa práve do Paríža, kde by bol hviezdou č. 1.

Zdroj: Hitky | Foto: IG/k.mbappe, IG/Crisitano, IG/vinijr, IG/osimhen9. IG/lautaromartinez, IG/joaofelix79, IG/victorosimhen9