Vojvoda a vojvodkyňa zo Sussexu sa pred pár mesiacmi oficiálne presťahovali do USA s cieľom vymaniť sa spod vplyvu kráľovskej rodiny, ktorá má na svojich členov poriadne vysoké nároky. Je viac ako zrejmé, že zamilovanej dvojici táto zmena prospela.

Princ Harry a bývalá herečka Meghan Markle sa po pár mesiacoch v Kanade konečne presťahovali do Los Angeles, kde si zariadili luxusné hniezdočko. Radosť z novej životnej kapitoly ešte viac umocnila informácia, že známa brunetka je opäť tehotná. Žiaľ, druhé bábätko napokon potratila.

Veľkú stratu a bolesť zvládla kráľovská dvojica predovšetkým vďaka ich synčekovi Archiemu. Po pár mesiacoch však prišla obrovská radosť, keďže hviezda seriálu Kravaťáci zistila, že je opäť tehotná. Niet sa čo diviť, že sa tretie tehotenstvo snažila tajiť a skrývať pred objektívmi novinárov.

Budúci dvojnásobní rodičia sa napokon v posledných dňoch rozhodli zverejniť krásny záber, z ktorého je zrejmé, že Meghan je pokročilom štádiu tehotenstva. ,,Môžeme potvrdiť, že z Archieho bude veľký brat,“ uvádza sa v popise príspevku.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/dukeandduchesofsussex  |  Foto: IG/dukeandduchesofsussex, Twitter