31-ročný herec Richard Autner sa len pred pár mesiacmi musel postaviť pred obtiažnu otázku, a to ako pokračovať vo svojej kariére. Herec Slovenského národného divadla bol totiž jednou z hlavných postáv jojkárskeho seriálu Nemocnica, keď mu prišla ponuka tancovať v Let’s Dance.

Idol žien tak stál pred zásadným rozhodnutím, a teda či zotrvá v seriáli alebo prejde ku konkurenčnej televízii. Richard si napokon predsa len obul tanečné topánky a úspešne predvádzal jedinečné choreografie na obrazovkách Markízy. Potom, čo zo šou vypadol, sa fanúšikovia začali pýtať, či je možnosť, aby sa potetovaný fešák vrátil k postave lekára Romana Vargu.

Kým herečka Monika Horváthová dostala zo seriálu Nemocnica kvôli úlohe v markizáckom Klamstve padáka, za Richardom sa podľa všetkého v JOJ-ke dvere celkom nezatvorili. Mimoriadna popularita a otvorená dejová linka by mohli pre umelca znamenať čiastočne návrat, avšak predmetné zatiaľ ostáva zahalené rúškom tajomstva a špekuláciami.

Diváci seriálu však ostali pred pár dňami prekvapení, keď matka Vargovho syna Miška telefonovala postave, ktorú v minulosti stvárňoval práve Autner, nakoľko neprišiel za svojim dieťaťom na návštevu. „Neviem o tom, že by som sa do seriálu Nemocnica mal vrátiť,“ povedal pre Nový Čas Richard s tým, že kompetentní z TV JOJ s ním spoluprácu nevylučujú. Ako sa teda bude vyvíjať dej ostáva nateraz otázkou.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: cas.sk | Foto: IG/nemocnica_tvjoj, richardautner, tvjoj, tvmarkizaofficial