Kým niektoré ženy sa snažia o publicitu dlhé roky, Jasmina Vrbovská Alagič sa stala najsledovanejšou ženou slovenského šoubiznisu v priebehu pár mesiacov. Potom, ako sa zviditeľnila vo Fashion TV, si ju fanúšikovia zamilovali vo videách YouTubera Mateja Zrebného a Lukáša Frlajsa.

Jasmína však získala najväčšiu príležitosť, keď ju televízia Markíza postavila pred televízne kamery, aby moderovala šou Česko Slovensko hľadá Superstar. Hviezda balkánskej krásky zrazu stúpala raketovo hore a v relácie Tvoja tvár znie povedome si svojim talentom získala množstvo divákov. Vždy usmiata kráska však nemala tesne pred tridsiadkou šťastie len v profesijnom živote, ale aj v tom súkromnom.

V priebehu jediného roka sa jej podarilo vytvoriť pevný vzťah s mužom jej snov, vydať sa a založiť si rodinu. Jasmina a Rytmus sú momentálne v šťastnom očakávaní svojho prvého synčeka, pričom práve dnes oslavuje svoje okrúhle narodeniny. Krásna moderátorka si je vedomá svojho rozprávkového života a s vďakou sa prihovorila aj fanúšikom prostredníctvom sociálnej siete.

Potom, ako všetkým poďakovala za krásne správy, sa rozcítila, pričom v slovách moderátorky je cítiť šťastie i pokoru, ktoré z nej vyžarujú aj cez display. “Ďakujem Ti Bože, ďakujem Ti vesmír za každých jeden deň mojich dnes už 30tich rokov, nemenila by som sekundu. Je mi dopriaty ten najkrajší život a veľmi si to vážim. Nič nepotrebujem, bez skromnosti, ale s obrovskou pokorou priznávam, že všetko mám, rodinu, priateľov, milujúceho a mnou milovaného muža, vysnívaného syna pod srdcom, prácu, myseľ nastavenú užívať si každú sekundu tohto nenahraditeľného života. Som vďačná a šťastná!” nechala sa počuť Jasmina.

K jedinečnému vyznaniu moderátorka pripojilasnáď doposiaľ najkrajšiu fotku s manželom, o ktorú sa postaral fantastický Lukáš Kimlička. Zaraďujeme sa ku gratulantom a prajeme všetko najlepšie k narodeninám!

Zdroj: Instagram/Jasmina_Alagic, Lukas Kimlicka