Miroslava Fabušová sa dostala do povedomia Slovákov skutočne bizarným spôsobom – v minulosti sa s Borisom Kollárom nachádzala v limuzíne, ktorá bola súčasťou vážnej kolízie. Zdá sa, že po zdravotnej stránke je už v poriadku, keďže sa nedávno objavila v kuchárskej šou Bez servítky, kde sa rozhodne stala výraznou osobnosťou.

Kollárová kamarátka sa pred pár týždňami objavila na obrazovkách televízie Joj, kde súťažila v kulinárskej šou Bez servítky. Mnohí diváci nešetrili kritikou v súvislosti s jej vizážou alebo správaním, Miroslava im totiž neustále pripadala ako opitá. Natáčanie jej však prinieslo aj nové kamarátstvo so spevákom Davidom Keyom.

Práve s blondiakom sa Mirka objavila v bratislavskej Inchebe na poslednom kole Let’s Dance, a to vďaka Davidoovi, ktorý mal dostať pozvánku na živý prenos od samotného porotcu Jorgeho Gonzáleza. Podľa informácií portálu pluska.sk sa však Fabušová ešte pred šou poriadne rozohnila, keď skočila do rozhovoru medzi Tomášom Bezdedom a Richardom Lintnerom, ktorý sa vysielal naživo.

Obaja páni sa brunetku snažili slušne ,,odpinkať“, no nepodarilo sa. Aj tentokrát mala pôsobiť opito a napokon sa malo zistiť, že na prenos ani nebola pozvaná a z Incheby ju musel vyviesť ochrankár. Tieto informácie potvrdzujú videá Keya, ktorý natáčal celý priebeh tanečnej šou, pričom vedľa neho bola prázdna stolička a taktiež snímal iba seba. Je pravdepodobné, že ak by tam Mirka bola, určite by sa objavila na niekoľkých záberoch.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: pluska.sk  |  Foto: TV Markíza, IG/davidkeyofficial