Nora Mojsejová sa po rokoch v ústraní opäť začína ukazovať pred kamerami. Tentokrát však nejde o žiadnu novú reality šou. V rámci spolupráce s mladým interpretom Adamom predstavila novú kolekciu tričiek či krytov na mobil a pomedzi to vyjadrila aj svoj názor na Matoviča.

Niekdajšia podnikateľka Nora Mojsejová sa po turbulentnom období, z ktorého časť strávila aj vo väzbe, rozhodla stiahnuť z očí verejnosti. Po rokoch v ústraní sa ale predsa len podarilo dostať ju opäť pred kamery. Mladý interpret Slaytiiina natočil s Norou nový videoklip s názvom Nedajte sa o****ť, pričom pieseň s vulgárnym refrénom vyvolala ohlasy všetkých druhov.

Adam s košickou podnikateľkou však zašli aj ďalej a v najnovšom videu predstavili svojim fanúšikom kolekciu tričiek aj krytov na mobil v dvoch farbách. Slaytiiina popri tom, ako Noru líčil, urobil s bývalou hviezdou reality šou aj menší rozhovor, počas ktorého sa jej opýtal na to, aký má názor na koronavírus a karanténu.

Ja už som sedem rokov som v karanténe… Bojím sa toho, bojím sa, rešpektujem všetko,“ vyjadrila sa Nora na margo obmedzení či nosenia rúška. Napokon nečakane prehovorila aj na adresu Matoviča, ktorému nedávno Fico poslal tvrdý odkaz . Kto by však čakal politický hejt z úst niekdajšej predsedkyne strany Slobodné slovo Nory Mojsejovej, hlboko sa mýli: „Ľutujem, pravdu poviem, aj toho Matoviča ľutujem, lebo ako ľudia sú nekonečne niektorí blbí,“ uviedla Nora, ktorá tak podporuje opatrenia a postup súčasnej vlády.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Celý rozhovor s Norou si pozriete >>> TU <<<

Zdroj: YouTube/SLAYTIIINA │ Foto: YouTube/SLAYTIIINA, Televízia JOJ