Tomuto NEUVERÍTE: Nora Mojsejová natočila videoklip, spieva o…!

Dátum:

Na modernej hudobnej scéne už ľudí prekvapilo množstvo objavov či noviniek, no tentokrát zrejme ostali doslova v šoku. Na YouTube totiž vyšiel čerstvý videoklip niekdajšej podnikateľky Nory Mojsejovej s kontroverzným umelcom. Nechýbali ani vulgarizmy, kožuch či cigareta v ústach!

Bývalá podnikateľka Nora Mojsejová, ktorá sa preslávila kauzami, účinkovaním v reality šou Mojsejovci, politickou kariérou aj vlastnou značkou, sa opäť hlási o slovo. 62-ročná tmavovláska, ktorá žila posledné roky skôr utiahnutým životom mimo televíznych kamier, sa rozhodla zamútiť hudobné vody. Nedávno pritom ukázala postavičku v plavkách, no vyplávalo na povrch aj to, že musí do konca života splácať mesačne takúto sumu.

Spolu s kontroverzným umelcom s pseudonymom Slaytiiina, ktorý sa v skutočnosti volá Adam, natočili videoklip s názvom „Nedajte sa oje**ť“. Toto heslo sa pritom viackrát objavuje v texte novej skladby, pričom dvojica sa prezentuje luxusným životným štýlom, v klipe nechýbajú kožuchy, salóny krásy a nablískané prostredie.

Viackrát zaznejú aj ostré slová Nory z jej politickej kampane, keď sa chystala vstúpiť do parlamentu so Stranou slobodné slovo – Nory Mojsejovej či hlášky podnikateľky, ktorá sa vo videách vyjadrovala k spoločenskému dianiu. Interpret Slaytiiina na svojom Instagrame sľubuje, že toto je len začiatok: „Konečne je ten deň tu. Môj nový song v kolaborácii s Norou Mojsejovou “NEDAJTE SA OJE**Ť” je online. Po dlhých týždňoch skrývania tohto projektu aj pred najbližšími kamarátmi konečne môžme odštartovať SLAYxNORA, tento song je len začiatok.“ Žeby sme sa mohli tešiť aj na ďalšie hity tejto dvojice?

Videoklip Nory Mojsejovej si pozriete >>> TU <<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook HITKY SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: YouTube/SLAYTIIINA, Instagram/slaytiiina │ Foto: YouTube

Retro
Prináša čitateľom témy, ktoré hýbu Slovenskom. Zbiera pre vás čerstvé novinky,, udalosti a zaujímavosti.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Slovensko zasypal záhadný žltý prach: NIE je to piesok ani repkový peľ!

Mnohí Slováci si všimli, že ich balkóny či autá...

Politológ o osude koalície: ,,Je magické, ako sa navzájom žerú, ale..!“

Hádky, osočovanie, klamstvá i vážne obvinenia sa stali neoddeliteľnou súčasťou...

Po smrti Jozefa Abrháma smúti Česko aj Slovensko: Prvé odkazy!

Česko aj Slovensko pred pár hodinami zarmútila smutná správa....

ŠOKUJÚCE zistenie: Zvrat v prípade obvinenia Plačkovej a manžela!

Influencerku Zuzanu Plačkovú a jej manžela Reného Strausza obvinila...