Molnárová naďalej hovorí o zneužívaní jej detí: Rázny zásah herca!

Dátum:

Celé Slovensko momentálne vie o vážnej kauze zneužívania detí, ktorú spustila herečka Petra Molnárová. Priamo na sociálnej sieti obvinila otca jej dvoch synov z vážneho trestného činu, pričom reakcia na seba nenechala dlho čakať. Ukázalo sa, že do sporu sa zapojila aj polícia s jasným výsledkom vyšetrovania.

Petra Molnárová odišla od manžela pred troma rokmi, pričom bola v piatom mesiaci tehotenstva a s 1,5 ročným synom. K rozchodu s hercom Sväťom Malachovským sa nevyjadrovala, až doteraz! Nedávno ho totiž obvinila zo zneužívania a týrania ich dvoch synov, kým s jedným z nich bola v inkriminovanom období tehotná. Známa blondínka nemá žiadne dôkazy, ktoré by potvrdili jej obvinenia a polícia zamietla trestné oznámenie ako neodôvodnené.

Slovenská herečka však naďalej trvá na tom, že svojho bývalého partnera pristihla pri obťažovaní ich staršieho syna. ,,Nemám to nahraté ani natočené, ani to, ako obťažoval nášho syna, lebo mi nedošlo to nahrávať,“ povedala pre cas.sk, pričom chce, aby pravda vyšla najavo. Hnev v nej mal narastať v posledných troch rokoch, kedy sa údajne nedočkala spravodlivosti zo strany polície.

Petra má byť z celej situácie zúfalá a unavená. Podľa jej slov ju už nebaví, že o nej stále rozprávajú klamstvá a obľúbeného herca priam uctievajú. Dvojnásobná mamička u mužov zákona nepochodila, no tento raz sa na políciu obrátil Malachovský, ktorý sa chce obhájiť a vyvrátiť všetky klamstvá zo strany jeho stále zákonitej manželky.

Hviezda jojkárskeho seriálu Hranica rázne odmieta vážne obvinenia, ktoré považuje absolútne cez čiaru. Z tohto dôvodu sa rozhodol podať na Molnárovú trestné oznámenie. ,,Toto presiahlo morálnu hranicu, a tak je úplne samozrejmé, že pracujem na tom, aby boli takéto klamstvá a verejné obvinenia voči mojej osobe patrične potrestané,“ povedal herec pre cas.sk.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: cas.sk  |  Foto: IG/petra_molnarova_, TV JOJ

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Slovenská speváčka bojuje s rakovinou: Odhodlala sa ukázať bez parochne!

Slovenská speváčka vo februári zarmútila všetkých fanúšikov, keďže oznámila,...

Twiinska s mladým hercom krstili dcérku: Záber šťastnej rodinky!

Sesterské duo Twiins doslova vyrastalo pred očami fanúšikov, pričom...

Slovenská partnerka hviezdy Skrytej vášne ukázala bruško v plnej kráse!

Je tomu už takmer dvadsať rokov, čo diváčky telenovely...

Tragédia v Trenčíne: Pri požiari vyskočila zo 7. poschodia jedna osoba!

Aktuálny víkend sa začal v Trenčianskom kraji viac ako...