Pôvabná speváčka Monika Bagárová len pred pár týždňami priznala krach vzťahu s MMA zápasníkom Makhmudom Muradovom a dnes sa už teší z príjemnej novinky. Krásna mamička dvojročnej Rumie totiž predstavila singel so slovenským hudobníkom Tomim Popovičom!

Ide v stopách Dary Rolins? 28-ročná speváčka Monika Bagárová začínala svoju kariéru ešte ako mladá tínedžerka v talentovej šou Česko Slovensko hľadá Superstar 2009, kedy si okrem Paľa Haberu zasadla do poroty aj ikonická Darinka. O pár rokov neskôr ju vystriedala práve Monika, ktorá najnovšie predstavila duet s producentom a spevákom Tomim Popovičom.

“Je to tu, náš videoklip k songu “Karma”, ktorý sme naspievali s Tomim. Sranda je, že tento videoklip sa točil na tri časti, kto pozerá pozorne, spozoruje ešte Ruminku v brušku. Hudba je čistá emócia, hudba je pravda, hudba je láska, ale i bolesť. A tento song je presne o tom,” odkazuje Monika.

V klipe sa okrem dvojice predstavia aj hviezdy reality šou Love Island Gabriela Gašparová a Petr Havránek. Čo myslíte, čaká skladbu Karma taký úspech, ako mal Tomi s Darou so singlom Nebo, peklo, raj?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: YouTube, IG/bagarovamonika