Jednou z účastníčok Farmy 14 bola aj Martina ,,Muffy“ Korkobcová, ktorá sa napokon dostala až do finále šou. Mnohí farmári sa ju snažili vyšachovať z hry, no očividne sa im to nepodarilo. Uznanie od fanúšikov však môže očakávať len márne. Aj po natáčaní totiž čelí tvrdej kritike, na ktorú sa rozhodla zareagovať.

Farmári po vypadnutí zo šou, a dokonca aj počas čakania na finále, musia držať bobríka mlčanlivosti. Po vyhlásení víťaza Farmy 14, ktorým sa stal Filip ,,Fifo“ Jonáš, sa však situácia zmenila a mnohí účinkujúci sa chcú obhájiť pred fanúšikmi. Jednou z nich je aj Muffy, ktorá kategoricky odmietla ďalšie natáčanie. Televízia Markíza totiž odvysiela niekoľko epizód s názvom ,,Život po Farme“, no dvojnásobná mamička sa pred kamerou neobjaví.

Podľa jej slov sa už žiadnej reality šou nezúčastní, keďže zistila, ako funguje výroba takého formátu. Momentálne musí čeliť tvrdej kritike fanúšikov, ktorí jej vyčítajú, že na statku vôbec nepracovala a stále iba fajčila. Nazývajú ju ,,Marfou“ či ,,Lemrou“: ,,…som nas*atá, ako ma v tej telke vykreslili, že len ,,húlim“, sedím, nič nerobím, lebo však načo ma dávať ako makám,“ s hnevom povedala rodáčka z Humenného.

Známa TikTokerka priznala, že posledný týždeň a pol poľavila, keďže sa cítila byť vyhorená. Stále však trvá na tom, že spravila všetko, čo od nej chcel farmár týždňa. Muffy upozornila fanúšikov, že nemôže za práce spojené so šitím, ktoré dostala za úlohu. Podľa jej slov sa nebránila ani píleniu dreva či starostlivosti o zvieratá, no diváci jej prácu nemali možnosť vidieť.

Celé vyjadrenie Muffy

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: YT/TVFans.cz – Fanoušci reality show v Česku a SR | Foto: YT/TVFans.cz – Fanoušci reality show v Česku a SR, TV Markíza