Farmári počas zlatého týždňa na statku každý deň privítajú dvoch z vypadnutých súťažiacich, ktorí im majú pomôcť pri chode Farmy. Nedávno prišiel na návštevu bývalý farmár pochádzajúci z Vietnamu, ktorý opustil hru za dramatických okolností. Práve vďaka jeho odchodu sa na statok vrátili tri vyradené účastníčky šou.

Prvými návštevníkmi Farmy boli Minh Nguyen Anh a Kristián Mesíček. Aj napriek napätým vzťahom z minulosti si účinkujúci vysvetlili niekoľko konfliktov. Dokonca došlo k veľkému prekvapeniu, keď Kristián daroval zlatú tehličku práve Fifovi, s ktorým počas pôsobenia na statku vôbec nevychádzal.

Minh sa zase pustil do práce v kuchyni a pre farmárov si pripravil obed. Žiaľ, pri solení sa mu zrejme pošmykla ruka a väčšina účinkujúcich jeho ,,pochúťku” nedokázala zjesť. Súťažiaci sa k vareniu manikéra vrátili pri večeri, keď návšteva odišla domov.

Tamás poznamenal, že študent operného spevu je zrejme zaľúbený, keď tak veľmi presolil jedlo. Giuliana zo žartu pokračovala v konverzácii, že určite do neho. V tom do rozhovoru zasiahala Muffy, ktorá prezradila tajomstvo Bratislavčana. Podľa jej slov bol totiž Minh po príchode pomocníkov na Farmu skutočne zamilovaný do Tamása. Povolaním tanečník vraj netušil o citoch svojho kolegu, pričom táto informácia šokovala najviac práve Giulianu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: TV Markíza