V roku 2024 sa z nej stane už štyridsiatnička. Celé roky ale patrí americká herečka Scarlett Johansson k tým najatraktívnejším v Hollywoode. Mnohým sa zdá dodnes ako nepravdepodobné, že by si v roku 2013 kráska dobrovoľne pred kamerami odložila všetky šaty a ukázala by sa svetu celkom nahá.

Stalo sa tak vo filme “Under my skin”, keď je v jednej zo scén úplne vyzlečená. Na druhej strane je pravdou, že mnohé herečky toho ukázali vo filmoch dosť, priam všetko, keďže je to veľmi lukratívne. Ako trebárs v prípade Demi Moore a jej legendárneho odhalenia sa vo filme Streptíz, ktoré z nej urobilo absolútnu hviezdu a zarobila balík.

Scarlett Johansson je finančne zabezpečená a už pred desiatimi rokmi bola. Koľko peňazí jej teda museli za takéto vyzlečenie sa tvorcovia ponúknuť? Oficiálna odpoveď na túto otázku nie je známa.

Vzhľadom k tomu, že podľa oficiálnych údajov bol celý rozpočet filmu, ktorý sa aj napriek holej hereckej hviezde stal prepadákom, len 13,3 milióna dolárov, to rozhodne nemohlo byť nejako veľa. Zvláštne. Nemyslíte?

→ Scarlett Johansson kompletne odhalená 12

Zdroj: IMDB | Foto: IG/scarlettjohanssonworld