Tak toto sa na Farme ešte nestalo! Farmári potužení alkoholom sa na statku odviazali natoľko, že sa vytvorili dva páriky, ktoré spolu skončili pri intímnych radovánkach v posteli. Aby toho nebolo málo, dvojice si užívali hneď vedľa seba a neprekážalo im ani, keď sa objavil v miestnosti ktosi ďalší.

Po náročnom dueli, v ktorom porazil Henrik Lukáša, sa rozjarení farmári vybrali naspäť na statok oslavovať. Okrem dobrého jedla ich ale na stole čakalo aj množstvo alkoholu. A práve pijatika uvoľnila a rozvášnila súťažiacich natoľko, že na Farme vznikli hneď dva nečakané páriky. Už pred niekoľkými dňami sa pritom pokúšal Matúš zbaliť Xéniu, no neúspešne.

Na záver dielu sa totiž v upútavkách objavil záber, ktorý všetko vyzradil. Pod perinou skončili pri intímnych radovánkach Nikol Fridrichová spolu s Heňom Kuľkom ako aj Rebeka Hlavatá s Erikom Zahorjanom. Podnapité dvojice hormóny ovládli natoľko, že im nevadilo ani to, že sa intímnostiam oddávali na posteliach vzdialených od seba len desiatky centimetrov.

Rovnako ich nevyrušovalo ani pochodovanie ostatných farmárov po miestnosti, vrátane polonahého Henrika, ktorý nedávno potešil farmárky striptízom. Ráno po horúcej noci bude preto zrejme drsné a bude otázne, ako sa páriky po spoločnom zážitku privítajú a či ich románik bude pokračovať aj v ďalších týždňoch.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Televízia Markíza │ Foto: YouTube/Televízia Markíza