Markizácky seriál Oteckovia sa stal medzi divákmi mimoriadny úspešný, pričom si ho zamilovalo široké spektrum priaznivcov. Dostal sa totiž pod kožu ženám, mužom, deťom, mladým i starším ľuďom. V najnovšej časti to však zrejme scenáristky trošku prepálili, keďže sa na jednu zo scén valí tvrdá kritika.

Príbeh, dnes už piatich mužov, sa stal obľúbeným medzi divákmi po celom Slovensku. Aj napriek tomu, že sa už objavilo niekoľko scén, z ktorých boli rodičia rozčarovaní, seriál si stále držal pozitívne hodnotenia. V najnovšej časti sa však objavilo prvé milovanie seriálového Lukyho (Olivera Oswalda) a Dorky (Zuzany Kravárikovej).

Práve táto scénka však bola podľa divákov za hranicou a vôbec sa nemala objaviť v deji. ,,To akože vážne? S deťmi natáčate niečo takéto??? Hnus,“ rozčuľovala sa jedna z dám. „Hrozné, je mi trápne sa na to pozerať s rodičmi, a pritom mam 22, hlavne že od 12 rokov,” napísala tentokrát mladá dievčina. ,,Bol to seriál pre deti. Teraz je to po*no,“ zareagoval jeden z mužov.

Kým na prekvapivú scénu zareagovali mnohí diváci negatívne, našli sa i takí, ktorí v deji nevidia nič zlé. Na porovnanie uviedli príklad, kedy rieši seriálový Alex (Braňo Deák) množstvo mileniek, s ktorými je často zobrazený v posteli, či ostatní oteckovia, ktorí sa intímnym scénam taktiež nevyhli. Aký je váš názor?

Komentáre Slovákov

Zdroj: Facebook/Oteckovia  |  Foto: Facebook/Oteckovia, markiza.sk