Seriál Oteckovia sa stal jednoznačne najobľúbenejším seriálom tohto roka. Televízia Markíza počas pracovného týždňa prilákala k obrazovkám tisícky divákov, ktorí s radosťou sledujú osudy a príbehy štyroch, po novom už piatich oteckov a ich rodín. Ak ste si tento seriál rovnako obľúbili aj vy, určite vás poteší úžasná novinka!

Scenáristky seriálu Hana Lasicová a Katarína Mikulíková sa rozhodli potešiť divákov, vďaka čomu vznikla knižná novinka. Ide o publikáciu, kde sa nachádza množstvo fotografií z natáčania, rozhovory s hercami či pikošky zo zákulisia. Priaznivci Oteckov sa tak dozvedia viac o všetkom, čo sa deje pred, ale aj za kamerami.

Kniha však disponuje aj rôznymi kvízmi či hrami. „Kniha k seriálu Oteckovia sa naozaj vydarila. Je krásna svojím grafickým prevedením, je veľmi hravá a zaujímavá svojím obsahom,“ vyjadrila sa generálna riaditeľka vydavateľstva Ikar, Gabika Belopotocká. Novinka sa prvýkrát objaví na knižnom veľtrhu Bibliotéka/Pedagogika 2018 v bratislavskej Inchebe a následne bude dostupná aj v kníhkupectvách.

Zdroj: Facebook/Oteckovia  |  Foto: Facebook/Oteckovia