Siedme kolo zábavnej hudobnej šou Tvoja tvár znie povedome patrilo medzi najbizarnejšie. O šok sa pritom postarala najmä modelka Saša Gachulincová, ktorá vyšla pred kamery ako zelený mimozemšťan.

Siedme kolo markizáckej šou Tvoja tvár znie povedome nemalo núdzu o prekvapenia a šokujúce vystúpenia. Okrem perfektného rockerského čísla Nely Pociskovej či dokonale zamaskovaného Quasimoda sa postarala o najväčší rozruch krásna modelka Saša Gachulincová. Tá si v minulosti zlízla kritiku za pieseň od Tupaca.

Kráska si pri poslednom žrebovaní vytiahla animovanú postavičku El Chomba s hitom “Dame Tu Cosita”. Počas celého týždňa sa musela trápiť so šialenou choreografiou založenou na kývaní panvou. Do toho si bola nútená nacvičiť aj bláznivé výrazy tváre, ako aj naučiť sa bizarný text.

Toto všetko však zvládla Saša na jednotku a k tomu sa dokázala počas celého vystúpenia aj baviť sama na sebe. Diváci jej vystúpenie zeleného mužíčka ocenili, i keď sa našli aj takí, ktorým prišlo neprehliadnuteľné číslo trápne. Aký je váš názor, zhostila sa Saša náročnej úlohy so cťou?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: Instagram/sashagachul, tvojatvarzniepovedome, YouTube/Televízia Markíza