31. augusta sa navždy zmenil život slovenskej modelky Bronislavy Gregušovej, ktorá už dlhšie obdobie tvorí pár s príťažlivým kubánskym hercom Mariom Cimarrom. Zamilovaná dvojica práve v posledný prázdninový deň privítala na svet vytúžené dieťatko, pričom to dostalo nevšedné meno Briana.

Keď v roku 2019 slovenská modelka Bronislava Gregušová potvrdila, že tvorí pár s hriešnym hercom Mariom Cimarrom, mnohým ženám ostali len oči pre plač. Jeden z najväčších telenovelových idolov všetkých čias je dnes otcom jej dcérky, ktorú porodila v posledný augustový deň.

Len pred pár hodinami zverejnili hrdí rodičia na sociálnej sieti záber s bábätkom, na ktorom je celá rodinka oblečená v rovnakých outfitoch. “Dnes máš štyri týždne, dievčatko moje, a ja som úplne do teba. Zbožňujem byť tvojou mamou. Si ten najkrajší zázrak, na ktorý sa neviem vynadívať. Si naše šťastie, si naša láska, si naša princezná, si svetlo v našich životoch. Milujeme ťa, Briana,” odkázala dojatá Broňa, ktorú len nedávno navštívila jej mama s bratom.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/bronigregus