Jedna z najväčších hviezd svetovej hudobnej scény priznala mimoriadne náročné obdobie. Popová princezná Britney Spears len nedávno oznámila fanúšikom, že pod srdcom nosí vytúžené dieťatko, pričom pred okamihom zdieľala smutnú správu o jeho strate.

40-ročná americká hviezda Britney Spears to v posledných rokoch nemala jednoduché a potom, čo sa jej podarilo vymaniť z opatrovníctva otca, si opäť užíva slobodu. Po boku snúbenca Sama Asghariho (28) pôsobí interpretka hitov Baby On More Time, Crazy, Toxic či Oops!…I Did It Again šťastne, pričom len nedávno sa s fanúšikmi podelila o najkrajšiu životnú správu.

„Pýtala som sa, čo sa mi to deje? Môj manžel mi vraví, že je to tehotenské bruško. Tak som si urobila tehotenský test a… no, budeme mať bábätko,“ napísala v polovici apríla na sociálnej sieti. Šťastie dvojice však, žiaľ, netrvalo dlho a dvojnásobná mamička oznámila ďalšiu, tentokrát zdrvúcu informáciu.

„S najhlbším zármutkom musíme oznámiť, že sme stratili naše zázračné dieťa na začiatku tehotenstva. Toto je zničujúce obdobie pre každého rodiča,“ priznali s tým, že zrejme mali počkať s oznámením tehotenstva aspoň tri mesiace. „Naša vzájomná láska je našou silou,“ dodáva Britney.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: IG/britneyspears, samasghari