Po mimoriadne obtiažnom období, kedy sa medzinárodne uznávaná speváčka s miliónmi fanúšikov po celom svete bila za vlastnú slobodu, prišla nádherná správa. 40-ročná popová princezná Britney Spears len pred okamihom svetu oznámila, že pod srdcom nosí svoje tretie dieťatko!

Vo svete snáď nie je nikto, komu by bolo nevyhnutné predstavovať bývalý idol tínedžeriek, spevácku superstar Britney Spears. Interpretka hitov Baby One More Time, Toxic, Womanizer či Everytime bola dlhé roky pod dozorom svojho otca, pričom v októbri minulého roka súd rozhodol o zrušení jej opatrovníctva.

Hudobníčka, ktorá tvorí od roku 2016 pár s trénerom a modelom Samom Asgharim, prezradila len pred pár hodinami na sociálnej sieti Instagram, že so svojim partnerom čaká prvé spoločné dieťa. Mamička synov Seana Prestona a Jaydena Jamesa, ktorých porodila tanečníkovi Kevinovi Federlineovi, tak už onedlho privedie na svet vytúžené bábätko.

Ako uviedla vo svojom príspevku, len pred pár dňami sa jej podarilo schudnúť kvôli dovolenke na Maui, aby mohla v exotickom raji pribrať späť. Práve tu si po údajných problémoch so žalúdkom urobila na základe podpichovania Sama tehotenský test, po ktorom zistila, že je tehotná. “Pýtala som sa, čo sa mi to deje? Môj manžel mi vraví, že je to tehotenské bruško. Tak som si urobila tehotenský test a… no, budeme mať bábätko,” napísala.

Britney zároveň prezradila, že v období, kedy nosila pod srdcom svojich synov, trpela perinatálnou depresiou, pričom tento raz je šťastná, že dnes sa o podobných problémoch môže hovoriť v spoločnosti nahlas.

“Manželstvo a deti sú prirodzenou súčasťou silného vzťahu plného lásky a rešpektu. Otcovstvo je niečo, na čo som sa vždy tešil a neberiem to na ľahkú váhu. Je to tá najdôležitejšia práca, akú kedy budem robiť,” uviedol na svojom Instagrame Asghari. Speváčka o ňom zároveň prekvapila fanúšikov vyjadreniami, kedy ho už neoznačuje ako snúbenca, ale manžela. Žeby sa popová princezná stihla počas dovolenky aj vydať?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: IG/britneyspears, YT